Endüstri 4.0 Zirvesi ve Sergisi

trexDCAS olarak Endüstri 4.0 Zirvesi ve Sergisine katıldık. Fuar boyunca ziyaretçilerimizden gördüğümüz yoğun ilgi karşısında, fuar boyunca en çok ziyaret edilen stantlardan biri olmak bizim için gurur vericiydi. MES sistemlerinde ki uzmanlığımız ve sahada ki birçok uygulamamız sayesinde standımızı ziyaret eden ziyaretçilerimiz, tatmin edici bir sonuçla karşılaştılar.

Markamız ile aktif olarak 38 ülkeye ihracat yapmakta olan trexDCAS, MES sisteminde sektör liderliğini korumaya devam ediyor.

Fuar boyunca düzenlenen sektörel panellere katılım gösterdik. Beyaz Eşya Sektöründe Endüstri 4.0 Uygulamaları panelinde trexDCAS Satış Mühendisi Anıl ATALAY, sektörde ki yerimizden, yerli ve milli oluşumuzdan bahsederken panel katılımcılarının sorularını yanıtladı.

ST Endüstri tarafından organize edilen zirvede panel haberini aşağıda ki linkten inceleyebilirsiniz.

https://www.stendustri.com.tr/endustri-40-uygulamalari/trexdcas-donanimda-yerlilik-oranimiz-yuzde-80-h94166.html

Katılım gösterdiğimiz sektörel diğer bir panel Otomotiv Ana Sanayi ve Otomotiv Yan Sanayi’de Endüstri 4.0 Uygulamaları konusunda yerimizi aldık. Sektörel olarak hakim olduğumuz bir alanda katılımcıların bir çok sorusunu yanıtladık. Özellikle otomotiv sektöründe TOFAŞ da uyguladığımız akıllı istasyon projesinden bahseden trexDCAS Satış Mühendisi Anıl ATALAY, planlanan ve TOFAŞ ekibi ile birlikte yürütülen bir çok projenin de detaylarını paylaştı.

Bu konuda ki haberimizi de aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

https://www.stendustri.com.tr/endustri-40-uygulamalari/trexdcas-tofasta-akilli-istasyon-40-projesi-gerceklestirdik-h94244.html

Fuar süresi boyunca bir çok kurum ve kuruluş tarafından da standımız ziyaret edildi. Bu kurumların en başında gelen BEYSAD yönetim kurulu Başkan, Başkan Yardımcı ve Genel sekteri ile bir araya geldik.

Genel olarak standımıza gösterilen ilgiden dolayı ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Zirvenin karelerini aşağıda göre bilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi giriniz