Hakkımızda

2003 yılından bu yana kurumsal yazılım pazarında MES çözümleri üretip ürünlerini “Trex” ve “DCAS” tescilli ana markaları altında pazarlayan Mert Yazılım 2018 yılı ilk aylarında  3.000m2  ‘lik yeni adresine taşınacaktır. Şubat 2017 ‘de aldığımız Arge ve Teknoloji merkezi yetkilendirmesiyle müşterilerine daha nitelikli ve fark yaratan hizmetler vermeye devam edecektir.

Mert Yazılım’ın halihazır da iki farklı bölgede 2 lokasyonu bulunmaktadır. Marmara bölgesinde Bursa’da, İç Anadolu’da ise Konya’da bulunan ofislerinde yaklaşık olarak 50 çalışan ile Ar-ge, Ür-ge, satış ve satış sonrası destek faaliyetlerini yürütmektedir.
Kurulduğu günden beri teknoloji üreten bir firma olmayı hedefleyen Mert Yazılım hem Elektronik Ar-ge hem de Yazılım Ar-ge departmanlarına sahip ve bu iki birimi entegre bir şekilde çalıştırarak gömülü sistemler üretmektedir. Yıllarca üretim yönetim sistemleri geliştiren Mert Yazılım 2008 yılında kurduğu Elektronik Ar-ge departmanı ile bu tecrübelerini MES alanında geliştirme kararı almış ve bugüne kadar 3 farklı Tübitak projesini başarı ile tamamlamıştır. Mert Yazılım bu projeler sonucunda ortaya çıkan ürünlerini de MES projelerine katma değer olarak ekleyerek geliştirmeye devam etmektedir.

MİSYON

Mert Yazılım müşterilerinin bilgi teknolojisi çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini sektörel bazda karşılayarak çözüm odaklı, sürdürülebilir kalitede ve yerinde destek ile verimlilik ve karlılık  artışını destekleyen hizmetler sunmaktadır. Güncel ve gelişmiş teknolojik olanakları kullanan yazılım uzmanlarından oluşan kadrosu ile yalnızca kurumsal bilgi sistemleri geliştirmeye odaklanmıştır. Projelerinde müşterileri için en uygun olan çözümleri gerçekleştirmek için farklı yazılım platformlarında çözümler sunmaktadır.

VİZYON

Mert Yazılım güncel  teknolojileri kullanarak  geliştirdiği güvenilir MES çözümleri ve sistem entegrasyonunda nitelikli işgücü ile paydaşlarının kurumsal projelerinde çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.